Banketai ir furšetai

MAISTO KALVĖS banketas – tai šventė, kur susilieja fantazija, precizija ir prabanga. Siekiame sukurti iškilmingą ir elegantišką atmosferą, todėl organizuodami banketą visuomet apgalvojame net smulkiausias detales – rūpinamės stalų puošybos elementais, šventiniais aksesuarais, vardinėmis kortelėmis, gėlėmis ir išmoningai viską komponuojame Jūsų šventės erdvėje. Be abejo, svarbiausias banketo akcentas – viliojančios gardžios vaišės…

Sudarysime patiekalų meniu pagal Jūsų asmeninius poreikius bei pageidavimus ir pasistengsime, kad maistas džiugintų ne tik skonių įvairove, bet ir įspūdingu pateikimu. Šventinių patiekalų skonių atspalvius padės išryškinti tinkamas vynas. Turime ilgametę švenčių organizavimo bei aptarnavimo patirtį, kaupėme žinias apie maisto ir vyno derinimo tradicijas, atradimus ir eksperimentus, todėl esame pasiruošę rekomenduoti vyno rūšis, geriausiai derančias su Jūsų pasirinktu maistu.

Ištaigingai subtilus, burnoje tirpstantis kąsnelis, elegantiško vyno taurė, nuoširdūs, pakilia nuotaika trykštantys veidai – tai nepamirštamų potyrių pradžia…

Siūlome atsigaivinti išskirtiniais, gomurį džiuginančiais mūsų pagamintais gėrimais. Jei nuspręsite savo šventės metu mėgautis gaiviu, šiltu vasaros oru – pasirūpinsime visa furšetui reikalinga įranga bei lauko palapinėmis, po kuriomis puikuosis puošnūs stalai su išskirtiniais patiekalais.

Aptarnaujantis personalas visada pasitiks atvykusius svečius malonia šypsena, o jų sukurta nerūpestinga šventinė atmosfera pakvies atsipalaiduoti ir pasinerti į mažą, tačiau tobulą MAISTO KALVĖS sukurtą pasaulėlį.